Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Pojazdy jakie są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być użytkowane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod wymogiem, że pojazd ma ważną polisę AC a jego wartość rynkowa jest wyższa od 20.000 złotych. W przeciwnym razie pojazd pozostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest przeważnie na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, natomiast istnieje również możliwość pertraktowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To znakomita forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.