Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Pojazdy jakie są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być użytkowane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod wymogiem, że pojazd ma ważną polisę AC a jego wartość rynkowa jest wyższa od 20.000 złotych. W przeciwnym razie pojazd pozostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest przeważnie na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, natomiast istnieje również możliwość pertraktowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To znakomita forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.