Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania dajemy osobom, które mogą mieć komornika, nie posiadają zaświadczenia o zarobkach ani o opłacaniu składek ZUS lub innych świadczeń na rzecz Urzędu Skarbowego. Dla nas najwyższym dokumentem jest akt notarialny bądź orzeczenie spadkowe sądu, jakie mają potwierdzić o faktycznym prawie do mieszkania. Nie wymagamy od kredytobiorcy wymeldowania się z danej mieszkania. Kredyt pod zastaw mieszkania może zostać ubezpieczony na kwotę do 60% ceny całej nieruchomości. Umowa zostaje podpisana w kancelarii notarialnej w mieście naszego klienta.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To znakomita forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.