Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania dajemy osobom, które mogą mieć komornika, nie posiadają zaświadczenia o zarobkach ani o opłacaniu składek ZUS lub innych świadczeń na rzecz Urzędu Skarbowego. Dla nas najwyższym dokumentem jest akt notarialny bądź orzeczenie spadkowe sądu, jakie mają potwierdzić o faktycznym prawie do mieszkania. Nie wymagamy od kredytobiorcy wymeldowania się z danej mieszkania. Kredyt pod zastaw mieszkania może zostać ubezpieczony na kwotę do 60% ceny całej nieruchomości. Umowa zostaje podpisana w kancelarii notarialnej w mieście naszego klienta.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To znakomita forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.