Dom

Kredyt hipoteczny na dom

Kredyty bez BIK pod zastaw domu przyznajemy na wnioski klientów składane drogą mailową, telefonicznie lub po spotkaniu z naszymi specjalistami. Staramy się dopasować jak najbardziej sprzyjające warunki. Wyłączne dokumenty jakie potrzebujemy to te powiązane z nieruchomością – to znaczy podstawa nabycia i odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest przeważnie w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa omawiana jest do głębi z naszym kredytobiorcą. Okres trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu. Minimalna suma kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie wymagamy podania zamiaru w którym brana jest pożyczka ani paierów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się zarazem przejmowaniem długów.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To znakomita forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.