Dom

Kredyt hipoteczny na dom

Kredyty bez BIK pod zastaw domu przyznajemy na wnioski klientów składane drogą mailową, telefonicznie lub po spotkaniu z naszymi specjalistami. Staramy się dopasować jak najbardziej sprzyjające warunki. Wyłączne dokumenty jakie potrzebujemy to te powiązane z nieruchomością – to znaczy podstawa nabycia i odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest przeważnie w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa omawiana jest do głębi z naszym kredytobiorcą. Okres trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu. Minimalna suma kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie wymagamy podania zamiaru w którym brana jest pożyczka ani paierów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się zarazem przejmowaniem długów.

Pożyczka pod zastaw działki

To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To znakomita forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.